Békessy Béla Vívóklub - Debrecen
Debreceni Vívás - Békessy Béla Vívócentrum

Újabb jól sikerült fordulót rendeztek

2018. szept. 05.

Egyesületünk vívói szépen helytálltak, a párbajtőröző serdülő fiúk között Szodoray-Parádi Hunor győzni tudott.

A Négy Évszak Kupa nyári fordulóját bonyolította le a Békessy Béla Vívó Klub szeptember első hétvégéjén. A Magyar Vívó Szövetség utánpótlás-versenyrendszerét kiegészítő, meghívásos regionális sorozat újabb állomásaként találkoztak ismét a fiatal sportolók a Békessy Béla Vívócentrumban, ahol a kardozók és a párbajtőrözők is pástra léptek.

A Négy Évszak Kupa remek lehetőséget biztosít arra, hogy a még kevésbé rutinos gyerekek is éles versenyhelyzetben mutathassák meg, mire is képesek. Sokan éltek az alkalommal, az ifjak több kategóriában mérkőztek meg.

Egyesületünk vívói szépen helytálltak, a párbajtőröző serdülő fiúk között Szodoray-Parádi Hunor győzni tudott, de mellett többen is érmet szereztek.